Menu

 Z Galerii

Zobacz...
   
Zobacz...
   
Zobacz...
   

 

Autoryzowany Podwykonawca UPC POLSKA

 

O nas

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TAV Elektronic powstało w 1991 roku. Załoźycielem przedsiębiorstwa jest Sławomir Kruszyński. Swoją działalność firma zainaugurowała w branźy multimedialnej. Juź po pierwszych miesiącach uzyskała wysoką ocenę u inwestorów za fachowość, elastyczność i terminowość. Naszym kluczowym partnerem jest UPC Polska, z którą współpracujemy od 1992 roku.

    W 2002 roku firma rozszerzyła działalność o usługi teleinformatyczne. Zajmujemy się budową oraz obsługą sieci komputerowych i internetowych. Posiadamy własny salon sprzedaźy oraz serwis komputerów PC. Dzięki bezwzględnemu systemowi kontroli jakości, utrzymujemy wysoki poziom techniczny na oferowane przez nas wyroby i usługi.

    Stosując nowoczesne metody zarządzania i opierając się na młodej kadrze pracowniczej o wysokich kwalifikacjach doskonalonych w miarę coraz to nowych inwestycji, umocniliśmy swoją pozycję wśród firm o podobnym profilu działalności.

Gwarantujemy miłą i fachową obsługę w myśl zasady

"DLA NAS TY JESTEŚ NAJWAŹNIEJSZY" 

Z powaźaniem    
Właściciel Firmy   
Sławomir Kruszyński    

 

Edytor stron internetowych - ZA DARMO

A6-CMS: Uniwersalny i przyjazny System Zarządzania Treścią

A6-CMS jest oprogramowaniem do tworzenia przyjaznych, dynamicznych stron których aktualizacja wymaga minimum znajomości języka HTML.

A6-CMS posiada mechanizmy o dużej funkcionalności. Umożliwia programistom tworzenie zaawansowanych stron z wykożystaniem kodu PHP. Dzieki modułowej strukturze systemu jest możliwość w każdym momencie rozszeżenie systemu poprzez dogranie modułu np. Galerii, systemu Ogłoszeń Drobnych czy też Newslettera.

A6-CMS znakomicie nadaje się do prowadzenia bloga, strony firmowej a także do małych stron rodzinnych.

Jeśli zainteresował Ciebie nasz produkt to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami które znajdziesz właśnie na tej stronie.

Przeczytaj więcej...


Firma MultiSerwis:
 
Inteligentne budynki:
 
Gdańskie Centrum Laptopów: