Nasi partnerzy

HTEP

Firma TAV otrzymała zlecenie od firmy HTEP Polska Sp. z o.o., która specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu instalacji dla budownictwa na wykonanie systemu powiadamiania pożarowego oraz systemu kontroli dostępu na terenie hali przeznaczonej do pracy przy jednostkach morskich typu jacht.

Nasza firma wykonała niezbędne okablowanie do systemów, zamontowała niezawodny i rekomendowany system powiadamiania pożarowego z funkcją powiadamiania telefonicznego na hali produkcyjnej firmy HTEP, wysokiej jakości system KD, który był sukcesywnie rozbudowywany przez naszą firmę oraz dokonała oprogramowania systemów. Do dnia dzisiejszego cieszymy się stałą współpracą z tą firmą.


 

CANPOL

Firma Canpol, która od 20 lat jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt zleciła firmie TAV Elektronic wykonanie systemu telewizji przemysłowej CCTV, systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy oraz systemu alarmowego SSWiN na całym nowo wybudowanym obiekcie w Żabiej Woli sytuującej się w centralnej części Polski.

Nasza firma wykonała instalacje niezbędne do montażu systemów a następnie zamontowała produkty renomowanych i sprawdzonych marek, które gwarantują niezawodność działania. Ponadto każdy zamontowany przez nas sprzęt został wyposażony w dodatkowe, własne zasilanie, dzięki czemu zapewniliśmy nieprzerwaną pracę systemów nawet w przypadku awarii elektrycznych. 

CENTRUM HANDLOWE KOWALE

 Firma TAV Elektronic otrzymała zlecenie na wykonanie alarmu SSWiN, kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy oraz CCTV 
w Centrum Handlowe Kowale, które jest budynkiem 
o powierzchni 6206m2.

Nasza firma wykonała niezbędne okablowania instalacji alarmu SSWiN, instalacji kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, oraz instalacji telewizji przemysłowej CCTV . W celu prawidłowego działania systemów zamontowaliśmy wysokiej jakości sprzęt, ponadto utworzyliśmy stanowisko podglądu obrazu z kamer dzięki czemu możliwa jest stała kontrola sytuacji w centrum handlowym.

  
 

STOKVIS

 Światowy lider w produkcji taśm klejących – przedsiębiorstwo Stokvis zleciło firmie TAV Elektronic wykonanie systemu CCTV na terenie hali produkcyjnej.

Nasza firma wykonała okablowanie instalacji systemu CCTV oraz zamontowała kamery najwyższej jakości na rynku wraz z rejestratorem. Zamontowane zostało także stanowisko podglądu monitoringu umożliwiające nieprzerwaną kontrolę sytuacji na teranie zakładu produkcyjnego.

  
 

 ANCHOR AGENTS & SHIPBROKERS SP. Z O.O.

Firma Anchor Agents & Shipbrokers Sp. z o.o., firma specjalizująca się w działalności transportowej zleciła Naszej firmie wykonanie monitoringu wizyjnego.

Firma TAV Elektronic wykonał okablowanie instalacji telewizji przemysłowej CCTV oraz zamontowała kamery światowych marek. Utworzone zostało stanowisko rejestracji obrazu przy wykorzystaniu rejestratorów wysokiej jakości. oraz niezawodny rejestrator. Kamery zostały umieszczone na szczytach 40 metrowych masztów oświetleniowych, dzięki czemu zyskano możliwość rejestrowania placu wokół budynku. Zamontowaliśmy także anteny do transmisji bezprzewodowej danych z kamer.

  
 

 WSPÓLNOTY

W celu zapewnienia sobie bezpieczeństwa otrzymaliśmy wiele zleceń od wspólnot mieszkaniowych między innymi od: Wspólnoty Mieszkaniowej Siennicka 11, Wspólnoty Mieszkaniowej Toruńska 18 B, Wspólnoty Mieszkaniowej Toruńska 18 C i Wspólnoty Mieszkaniowej Warszawska 96.

Nasza firma wykonała okablowanie instalacji CCTV oraz zamontowała kamery wraz z montażem systemu rejestracji obrazu. Każda ze wspólnot posiada stały wgląd do obrazu z monitoringu.


 

 

KRÓLESTWO FANTAZJI

Nasza firma otrzymała zlecenie od prywatnego przedszkola „Królestwo Fantazji” na wykonanie systemu telewizji przemysłowej CCTV oraz systemu kontroli dostępu.

Firma TAV Elektronic wykonała w budynku niezbędne okablowanie oraz zamontowała wysokiej jakości kamery, które zwiększają bezpieczeństwo dzieci oraz opiekunów. W Królestwie Fantazji została zamontowana sprawdzona przez Nas i stosowana od kilku lat kontrola dostępu, zabezpieczająca wejście na teren przez osobami trzecimi. Do dnia dzisiejszego cieszymy się stałą współpracą z właścicielami tego przedszkola.


 

 

NZOZ STOGI

 Firma TAV Elektronic otrzymała zlecenie od NZOZ Stogi- Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej na wykonanie systemy telewizji przemysłowej CCTV.

Wykonaliśmy okablowanie na terenie całego budynku NZOZ Stogi. Do wykonania systemu CCTV zastosowaliśmy niezawodne kamery od sprawdzonych producentów. W celu zapisywania danych z kamer zastosowaliśmy wysokiej jakości system rejestracji obrazu, o dużej pojemności zapisu danych.


 

   

 


Firma MultiSerwis:
 
Inteligentne budynki:
 
Gdańskie Centrum Laptopów: