Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy (Systemy Dostępu)

Chroń swój dom lub firmę przed intruzami, nieautoryzowanym wejściem, pożarami i innymi niebezpieczeństwami dzięki systemowi zabezpieczeń TAV Elektronic.

Możesz być pewien, że projekt zostanie dostosowany do Twojego budżetu i specyficznych wymagań bezpieczeństwa.

Kontrola dostepu wraz z rejestracją czasu pracy w wielu firmach i instytucjach organizuje pracę jak i bezpieczeństwo firmy. Projektujemy, instalujemy i serwisujemy systemy dostepu wielu firm. Firma TAV ELEKTRONIC świadczy usługi związane z Kontrolą Dostepu oraz Rejestracją Czasu Pracy:

    • Kontrola dostępu z podziałem na strefy użytkowników (Systemy Kontroli Dostępu).
    • Rejestracja Czasu Pracy .
    • Kontrola dostępu w powiązaniu z rejestracją czasu pracy i systemami monitoringu wizyjnego.

Dzięki zaawansowanym technicznie urządzeniom (możliwość zczytywania kart, odcisków palca oraz oka) dostajemy system dostępu zabezpieczający na najwyższym poziomie. W połączeniu z kontrolą dostępu oraz z Systemem Rejestracji czasu pracy i zaawansowanemu oprogramowaniu dostajemy system dzięki któremu możemy nadzorować godziny pracy na obiekcie i sposoby przemieszczania się pracowników.

Systemy rejestracji czasu pracy to doskonałe rozwiązanie zarówno dla mniejszych, jak i większych firm, które pozwala zoptymalizować koszty pracy oraz zapobiegać nadużyciom ze strony pracowników. Kontrola czasu pracy, spóźnień czy przerw oraz rozliczanie czasu pracy to podstawowe zadania systemu RCP oferowanego przez naszą firmę.

System kontroli dostępu firmy oferowany przez  Tav Elektronic to profesjonalne rozwiązanie przeznaczone zarówno dla małych firm, jak i dużych instytucji, jak szpitale, hotele, czy budynki administracji państwowej. Skuteczna kontrola dostępu do poszczególnych stref budynku pozwala nie tylko zwiększyć poziom bezpieczeństwa, ale również odnieść wymierne korzyści finansowe.