Usługi okablowania strukturalnego

STRUKTURALNE OKABLOWANIE, PODSTAWA TWOJEJ SIECI. Zakupiona nowa kamera, wymagana łączność bezprzewodowa w sali konferencyjnej, rozszerzenie zasięgu do nowego piętra: to tylko kilka powodów, dla których ludzie zwracają się do specjalistów z TAV Elektronic

Usługa skierowana jest do organizacji poszukujących najwyższych standardów w wykonywaniu instalacji okablowania strukturalnego dla sieci LAN/SAN. Elementem usługi może być też wykonanie projektu instalacji. Doświadczenie i kompetencje specjalistów z ESKOM są w stanie zagwarantować optymalne działanie sieci, udowodnione w toku poprzedzających uruchomienie testów.

Gwarantowana i sprawdzona jakość okablowania

Zlecenie instalacji okablowania strukturalnego specjalistom z Tav Elektronic oznacza powierzenie tego zadania kompetentnym i doświadczonym fachowcom, zawsze stosującym obowiązujące standardy oraz dobre praktyki inżynierskie. Począwszy od etapu tworzenia projektu, zawsze konsultowanego z Klientem, poprzez montaż i testy całej struktury okablowania, szukają oni rozwiązań odpowiadających potrzebom Klienta, który może być pewien, że efekt końcowy będzie oznaczał pełną gotowość do przypięcia urządzeń IT oraz pracę instalacji bez zakłóceń.

Działania wykonywane w toku realizacji usługi:

  • Przygotowanie projektu.
  • Przygotowanie kanałów pod położenie okablowania.
  • Położenie okablowania.
  • Wykonanie zakończeń okablowania (patch-panele, gniazda, wtyki itp.).
  • Testy wykonanej instalacji.